Rakipler her gün çoğalıyor. Taktikleri değişiyor, güçleri artıyor. Çok uzun yıllardır sektörlerine hükmetmiş firmaların, rekabetin elektronik ortamdaki bu yeni şekline dayanamayarak silinip gittiğini şaşkınlıkla izliyoruz.

Ayakta kalan, büyüyen bir işletme için internette yerinizi almalı ve özgün çalışma şeklinizi bulmalısınız. Geçtiğimiz beş, on sene içinde yaşanan gelişmelerle son iki, üç sene içinde yaşananları kıyasladığımızda inanılmaz hızla büyüyen bir ivme görüyoruz. Bu ivmelenme her sen artarak büyüyecek.

Bu gün dışarıda kalanların yarın yetişecek bir treni olmayacak.

İyi bir web tasarım hizmeti alarak oluşturacağınız internet sitenizin, güncel ve güvende kalmasını sağlamak web takibi ekibinin sorumluluğundadır. Web yazılım ekibiyse internet sitesinden alacağınız faydayı optimize etmek amacıyla gerekli yazılımları hazırlar.

Bu arada, eğer yoksa,  Google kaydınızı oluşturup haritalarda görünür olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyor ve her alanda müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web tasarım iyi bir başlangıçtır. Güzel ve responsive bir arayüz herkesin istediği bir şeydir. Ancak her şey değildir. Bunu başlatıp ilerletmeden duranlar ne yazık ki bir süre sonra “çöp” olmuş bir siteyle baş başa kalıyor. Kurumsal kimliğinizin gittiği yerle internet siteniz birbirinden çok farklı yollarda yürüyen çok farklı insanlara benzemeye başlıyor.

SEO çalışmasının bir süreç ve devamlı çalışma gerektirdiğini unutmayınız. Ayrıca hiçbir zaman bitmeyeceğini de.

Web Takip Merkezi sadece elektronik ortamda değil, basılı malzemeler de marka çalışmalarınızda, diğer mecralardaki reklamlarınızda size destek vermeye devam ediyor. Araç giydirmeden, broşüre, kartvizit tasarımlarınıza, şirket içi yapıların kurulmasına kadar; kurumsal yapınızı oluşturan her konuda yanınızdayız.

Unutmayınız bu öykü bitmedi, halen;

Yazılıyor…

[caldera_form id=”CF5a8de9dedf62d”]